PL ENG
e-bukmacher.com - zakłady bukmacherskie
Dzisiaj jest: 17-02-2018

Bez ryzyka 600 PLN !!!
Szczegóły
100 PLN bonusu !
Szczegóły
100 PLN GRATIS!!!
Szczegóły
codzienne losowanie BONUS 111 PLN !
Szczegóły
Aktualne propomocje u bukmacherów
Reklama

Partnerzy

BWIN
Zgarnij 100 PLN Bonusu ! Tylko teraz zarejestruj si.

Unibet
Kliknij i zagraj !

Banki Internetowe...

I. Konto osobiste Inteligo

Oprocentowanie wyższe niż na lokacie
    Oprocentowanie konta Inteligo sięga 4,2175% (4,30 % efektywnie). Oznacza to, że jest ¶rednio dwa razy wyższe niż oprocentowanie ROR w innych bankach. Przewyższa też oprocentowanie większo¶ci lokat terminowych, daje natomiast możliwo¶ć wycofania wkładu w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Karta płatnicza
    Każdy posiadacz konta Inteligo otrzymuje kartę Visa Electron, która umożliwia płacenie w Internecie. Oczywi¶cie pozwala także na płacenie w sklepach i wypłatę gotówki z bankomatów. Posiadacze kont prywatnych Inteligo maj± darmowy dostęp do 1700 bankomatów PKO BP. Wszyscy klienci Inteligo maj± możliwo¶ć dokonywania darmowych wpłat na swoje konta we wszystkich placówkach banku.

Płacenie rachunków
    Korzystaj±c z konta Inteligo możesz wybrać jedn± z wielu możliwo¶ci regulowania comiesięcznych rozliczeń, znacznie łatwiej, wygodniej i taniej niż w innych bankach lub na poczcie. Stałe zlecenia, przelewy jednorazowe i polecenie zapłaty zaoszczędz± Twój czas.

Nowoczesne usługi finansowe
    Posiadacze konta Inteligo jako jedyni w Polsce maj± dostęp do unikalnych usług takich jak SMSMoney i EmailMoney. Za pomoc± menu w telefonie komórkowym w sieci Plus GSM możesz dokonać płatno¶ci za rachunki, wykonać przelew na konto odbiorcy znaj±c jedynie numer jego telefonu komórkowego, możesz także, będ±c w dowolnym miejscu w Polsce, zlokalizować najbliższy bankomat. EmailMoney to przesyłanie pieniędzy za pomoc± poczty elektronicznej.

Łatwy dostęp do pieniędzy
    Maj±c konto Inteligo możesz zarz±dzać swoimi pieniędzmi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wykorzystaj do tego celu Internet, telefon stacjonarny i komórkowy (w tym WAP i SMS) oraz bankomaty. Inteligo nie posiada własnych placówek, przez co możesz otrzymać tak korzystne oprocentowanie i niewielkie opłaty za operacje. Jak otworzyć konto Inteligo dowiesz się tutaj.

 

 

 

Copyright © 2007 e-bukmacher.com. Wszystkie prawa zastrzeone!
Help: Skuzik.net,projekt graficzny: