Expekt

Expekt to międzynarodowa firma bukmacherska i jedna z najbardziej znanych marek zakładów bukmacherskich online. Swoje usługi oferuje internautom od 1999 roku. Główną siedzibą firmy jest Gibraltar. Tam też bukmacher uzyskał licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich. Firma może pochwalić się wynikiem 1,5 mln założonych kont przez graczy. Na stronach Expekt znaleźć można sporo statystyk pomocnych w obstawianiu. dzięki takim pomocom gracz może dokonywać trafniejszych decyzji i wygrywać więcej. Dużym plusem Expekta jest minimalna stawka na zakłady jaką można wnieść. Jest to zaledwie 50 gr. A więc w Expekt.com wystarczy abyśmy mieli 50gr na koncie i juz możemy obstawiać.

Oferta Expekt

W ofercie Expekta znaleźć można praktycznie wszystko to co u innych operatorów zakładów bukmacherskich online. Mianowicie znajdziemy na jego stronach poza samymi zakładamy bukmacherskimi również pokera, gry vide czy też kasyno. Ciekawostką jest możliwość gry w Kasynie Live czyli z prawdziwym krupierem. Kursy na oferowane przez Expekt zakłady stoją na przyzwoitym jeżeli nawet nie dobry poziomie. Oferta kursowa bowiem nie odstaje w dużym stopniu od tego co mają do zaoferowania pod tym względem najlepsi bukmacherzy w branży.

Zakłady na żywo Expekt

Są bukmacherzy którzy posiadają bardzo szeroką ofertę zakładów na żywo. Może Expekt nie należy do tej grupy jednak nie jest z jego ofertą tak znowu źle. Expekt na pewno nie znajduje się ze swoją ofertą zakładów live w ogonie stawki bukmacherów. Jednak oferta tych zakładów mogłaby być szersza zarówno pod względem oferowanych zdarzeń jak i możliwości obstawiania przy każdym z nich. Nie zmienia to faktu, że interfejs zakładów na żywo jest przyjazny i łatwy w obsłudze. Można powiedzieć, że z wyglądu jest dosyć standardowy co zdecydowanie przemawia za nim. Dzięki temu jeżeli już kiedyś obstawialiśmy na żywo to nie będziemy mieli problemu z obstawieniem swojego pierwszego kuponu live i tutaj. Początkujący gracze również nie powinni mieć z tym żadnych problemów.

Bonusy i promocje w Expekt

Na dziś dzień Expekt proponuje swoim klientom podwojenie ich pierwszego depozytu aż do 200zł. Bonus zostanie dopisany do konta w momencie obrócenia naszego depozytu w zakładach sportowych o minimalnym kursie równym 2,00.

Obsługa techniczna w Expekt

Expekt udostępnia swoim użytkownikom dział FAQ w którym każdy gracz najpierw powinien szukać odpowiedzi na swoje pytania. Jeżeli po odwiedzeniu takiego działu ciągle nie uzyskał odpowiedzi na nurtujące go pytania to zawsze może poprosić o pomoc konsultanta do którego napisać da się poprzez czat tudzież specjalny formularz kontaktowy. Oczywiście o pomoc możemy prosić także w języku polskim. Expekt to solidny bukmacher. W jego ofercie można znaleźć ciekawe kursy jak i promocje. Strona która była zmodernizowana parę lat temu trzyma dobry poziom. Jest przejrzysta i przyjazna użytkownikowi. Na pewno nikt się nigdy na niej nie zgubi. Ciekawostką jest fakt, ze głównym ambasadorem zakładów bukmacherskich Expekt w Polsce jest Zbigniew Boniek. Polak, który znalazł się swego czasu na liście 100 najlepszych piłkarzy w historii futbolu a obecnie jest prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jeżeli Zbigniew Boniek wybrał ofertę firmy Expekt to chyba bez żadnych obaw możesz zaufać mu i Ty. Poniżej tego tekstu znajduje się baner po kliknięciu w który zostaniesz przeniesiony na stronę firmy Expekt.com. Tam uzyskasz więcej aktualnych i sprawdzonych informacji an temat ich oferty.

Back to Top