PL ENG
e-bukmacher.com - zakłady bukmacherskie
Dzisiaj jest: 17-02-2018

Bez ryzyka 600 PLN !!!
Szczegóły
100 PLN bonusu !
Szczegóły
100 PLN GRATIS!!!
Szczegóły
codzienne losowanie BONUS 111 PLN !
Szczegóły
Aktualne propomocje u bukmacherów
Reklama

Partnerzy

BWIN
Zgarnij 100 PLN Bonusu ! Tylko teraz zarejestruj si.

Unibet
Kliknij i zagraj !

O firmie Sportingbet...

I. Sportingbet - Sportowe zakłady bukmacherskie

    Sportingbet to największy bukmacher na ¶wiecie który obsługuje ponad 4 mln klientów.   Sportingbet posiada stronę w języku polskim oraz polski support który jest na najwyższym ¶wiatowym poziomie.  Ich oferta jest bardzo atrakcyjna w niej skład wchodz± na przykład zakłady sportowe, poker, kasyno oraz wiele rodzajów gier online takich jak: SuperHiLo, Winners Wheel, Balckjack, PotShot, Triple chance HiLo, HiLo Goal, HiLo Money Spinner, Route 36, Risk It, Fever Pitch, Scratch Cards, Money Shot, 6Ball, HighRoller oraz wiele innych.

    Sportingbet.com - to jedna z nazw należ±cych do Opportunity Entertainment Limited firmy zarejestrowanej na Antigua i Barbuda (numer rej. 12628). Internet Opportunity Entertainment Limited jest spółk± należ±c± do Sportingbet Plc. Sportingbet Plc jest firm± zarejestrowan± w Anglii i Walii (numer rej. 3534726) pod adresem 4th Floor, 45 Moorfields, London EC2Y 9AE.

    Firma Sportingbet jest notowana na giełdzie w Londynie. Zaledwie w ci±gu 8 lat warto¶ć rynkowa firmy wzrosła do ponad 1 mld funtów brytyjskich.

Copyright © 2007 e-bukmacher.com. Wszystkie prawa zastrzeone!
Help: Skuzik.net,projekt graficzny: